server tanıtımı, server tanıtım, pvp, knight online,metin2, Silkroad, online oyun, oyun, ko, gold, pvp alanı, bot, serverlar, gold, knight online, türkko, türk knight, serverlar, 1299, 2xxx, sw, asas
Pvp server tanıtım alanı | PVP ALANIKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ephesus | Cap 110 | CH&EU Balanced | Activity based | Silk/H |Survival
zertarbehre
#1
9z0 - Metin 2 [​IMG]
◈ SoftGames ~ Efes Giriş:
Efes, size ve bütün topluluğa keyifli ve dengeli bir oyun sunabilmek için iyi kurulmuş bir özel sunucudur. Biz sorumlu olduğumuz bölümde tecrübeli profesyonel bir ekibiz. Herhangi bir problem veya sıkıntı ile karşılaşmayacağınız bir altyapı, üzerine aylar süren çalışmamız sonunda sizlerle hayata geçiyor. Zamanının en iyisi olan düzenlemeler ve yenilikler sizler için ekibimiz tarafından gururla tasarlanıp kullanıma sunulmuştur. Özlem duyduğunuz Silkroad'ın en iyi hali olan 110 cap SoftGames - Ephesus artık sizlerle.

[​IMG]
[​IMG]

◈ Sunucu Yapılandırması:


Sunucumuzu oyuncuların fikirlerine bağlı olarak inşa ettik. Kendi sistemlerimiz var ve bunları etkinleştirmek için mevcut birçok etkinliği düzelttik. Pürüzsüz ve kusursuz bir oyun elde etmek için yapılması gereken bir çok şey yaptık. Ve oyun için ne gerekiyorsa, oyuna ilerleyen zamanlarda eklemelerle güncel tutulacaktır. Ayrıca, fikirlerinizi bize her zaman açıklayabilir ve hoşunuza gitmeyen bir şey varsa, bunu Discord'umuzda tartışabiliriz!
[​IMG]
◈ Efes'in Laneti: Burada size uzunca bir süre gidicek yapısı tamamen Play2Win sisteme dayanan uzun vadeli bir sunucu sunmak için geldik. Bir gününüzü bile boş geçirmeyecek bir sistem hazırladık. Bu nedenle Ephesus (Efes),bazılarına lanet sunucusu olarak geleceği için Efes'in Laneti diyoruz ve Efes'in Lanetini çağırıyoruz..


[​IMG]
◈ Ephesus Cap: Sunucumuzun en üst seviye sınırı 110'dur.◈ Server Race: EU/CH. Çok fazla Ch sunucu açıldı. Sıkıldığınızı düşünüyoruz, bu nedenle Avrupa'yı ekledik.◈ Mastery Limit: EU: 220 ~ CH: 440 Olarak ayarlandı, böylelikle iki ırk arasında dengelenme söz konusu.◈ Server Rates:▸Experience rate: [25x]
▸Party experience rate: [35x]

▸Skill points rate: [20x]

▸Items drop rate: [5x]

▸Gold drop rate: [5x]

▸Trade goods rate: [15x]

▸Alchemy rate: [1x]◈ Ana Şehir: Efes serverimizin ana şehri Alexandria (North) olarak ayarlanmıştır, gerekli tüm npc'ler buraya taşınmıştır.◈ Fortress War: Efes serverimizde Constantinople,Hotan kaleleri mevcut fakat Ödüllendirdiğimiz Kale Yalnızca Constantinople'dir.◈ Max Plus: Efes serverimizde artı(+) sınırı, No Adv [+10] olarak belirlenmiştir.◈ Başlangıç İtemleri: Karakterinizi oluşturduktan sonra, maceranıza başlamak için gereken her şeyi bulacaksınız.
[​IMG]
◈ Permanent Buffs: CH Irkı için Buff skillerini kalıcı hale getirdik.◈ Guild & Union Limits: Yönetim ekibimiz tarafından Guild & Union Limits: 32/3 olarak belirlenmiştir.◈ Ephesus Clone Maps: Efes sunucusunda meydana gelecek yoğunluk nedeniyle böyle bir önlem uygulanmıştır.
[​IMG]

[​IMG]
◈ HWID Limits:▸HWID limit [2]

▸Jobbing HWID limit [1]

▸Battle Arena HWID limit [1]

▸Capture The Flag HWID limit [1]

▸Fortress HWID limit [1]

▸Capture The Flag, Battle Arena ve Fortress war'da yalnızca 1 karakter ile giriş yapabilirsiniz.

▸Fortress war sırasında Trace komutu kapatıldı.

▸Battle Arena giriş level [100]

▸Capture the Flag giriş level [100]

▸Exchange delay [15 saniye]

▸Stall delay [10 saniye]

▸Global Chatting delay [45 saniye]

▸PK olma tamamen kaldırıldı.


◈ Holy Water Temple:Buraya gelerek yine bir çok coin ve bir çok özel eşya'ya sahip olabilirsiniz.
[​IMG]
◈ Magic POP:Magic POP'taki bir çok itemleri güncelledik ve oranları ciddi anlamda kolaylaştırıldı buradanda bazı özel itemleri elde edebilirsiniz.
[​IMG]
◈ Academy Sistem:Sadece Battle Arena (Random)'da öldürme başına aldığınız puanlarla academy bufflarınız belirlenir ve üzerinize gelir.

Not: Fakat önce L' den Academy Oluşturmayı unutmayınız.
[​IMG]
◈ SoX Item Hakkında:Uzun vadeli bir sunucu oluşturduğumuz için son katman itemleri elde etmekte oldukça zor lütfen bunun bilinci ile oynayın
-Nova İtem nasıl elde edilir:


Orjinal sistemi bozmadık yine her zaman ki gibi [Level 101~110] moob'lardan dropludur.
~A Grade Egy İtem nasıl elde edilir:


-Weapons & Shield: Forgotten World (FGW) olarak bilinen bölgeye gidip kutu ve keseceğiniz Sereness Unique'sinden elde edeceğiniz talisman kartları ile alınmaktadır.


-Set & Accessories: Bunları elde etmek biraz daha zor, elde edileceği bölgeler [Job Temple & Holy Water Temple & Battle Arena & Capture The Flag] olduğu için bir hayli rekabet gerektiricek.


◈ Uniques & Drops:▸Original Uniques: Tüm normal unigueler'de [2-10] Gift Silk dropludur.

▸Medusa: Medusa her cuma orjinal yerinde spawn olacaktır. Oyunun en önemli uniques'lerinden biriside budur bunun için ödülleri gayet yüklü miktardadır.
Ödülleri: [24] Gift Silk, [2] Seal of Nova, [8] Immortal, [8] Astral, [10] Lucky Magic Powder and [10, 100] Silk scroll.
▸Job Temple Uniques: 110 Cap sunucunun belkide en önemli tapınağı olan bu tapınakta, A Grade Egy itemlerini elde edeceğiniz uniqueler mevcut ve biz bunların ödüllerini dahada arttırdık.
[​IMG]
◈ AFK Player Quests:

Bu sistem tamamen çalışan ve öğrenci oyuncular için düzenlenip kullanıma hazır hale getirilmiştir.

Anaşehirde bulunan Quest Manager ' adlı npc'den görevi alıp eğlenceye başlayabilirsiniz.Ödüller : [10] Gift Silk [5] Silver [5] Gold [5] Iron coin

[​IMG]
Bu sistem, sunucumuzdaki en önemli şeylerden biridir. İstihdam sistemimizi uzun vadeli sisteme uyacak şekilde geliştirdik. Sonunda tekrar bir zevk hissettiğiniz eski günlere geri döneceksiniz.◈ Jobbing HWID limit:Bu sistem ile birlikte Job Suit sınırı 1'e düşürüldü, böylece tek bir bilgisayardan sadece tek bir job guild seçilecek.◈ Job Routes:Job savaşlarının daha eğlenceli geçebilmesi için bütün kervan yollarını tamamen orjinal halinde bıraktık.◈ Elde Edilecek Kar:Öncelikler Tüccarlara müjde item stackları 1.000 olarak değiştirildi.Buffalo 80M'ye Fullenir.

İlgili Npc'ye satıldığında ortalama 160M-280M arasında Kar verir.
[​IMG]
◈ Medusa Hergün.
[​IMG]
◈ Battle Arena
[​IMG]
◈ EGYPT Uniques
[​IMG]
[​IMG]
[​IMG]
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  JokerGame | 110 Cap | Eu-Ch | Free Silk | FGW l Special Coin System l 27.07.18 ehcsrob 0 46 15-07-2018, Saat: 21:35
Son Yorum: ehcsrob
1 -Megafon GokturkSRO 80 CAP FREE SİLK CH gokturksro 0 105 18-06-2018, Saat: 15:58
Son Yorum: gokturksro
  Silk Road Mod MP issues Robinson 0 4,786 09-05-2018, Saat: 16:03
Son Yorum: Robinson
  Gaia Reborn | Cap 90 | CH & EU | Balanced | Play2Win | Long Term ayababerksun 0 7,962 16-02-2018, Saat: 19:52
Son Yorum: ayababerksun
  Hera Game 110Cap / Free Silk / Emek Server / 7/24 Eğlence 10.02.2018 HeraGame 0 10,336 30-01-2018, Saat: 17:58
Son Yorum: HeraGame

Hızlı Menü: