server tanıtımı, server tanıtım, pvp, knight online,metin2, Silkroad, online oyun, oyun, ko, gold, pvp alanı, bot, serverlar, gold, knight online, türkko, türk knight, serverlar, 1299, 2xxx, sw, asas
Pvp server tanıtım alanı | PVP ALANIKonuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Gaia Reborn | Cap 90 | CH & EU | Balanced | Play2Win | Long Term
ayababerksun
#1
[​IMG]
Gaia Online Reborn
Gaia topluluğunu oluşturmaya karar vermeden önce tek temennimiz uzun vaadeli olmasıydı. Çünkü bazı gerçekleri değiştirmek pek mümkün olmuyor, bizim amacımız en kaliteli hizmeti sağlamak ve en iyi tecrübeyi yaşatmak. Daha önceki projelerimiz ve yaptıklarımız bizim için iyi bir referans olduğunu düşünüyoruz. Şimdiye kadar kimsenin şevkini kırmadığımızı umuyoruz, şu an ki amacımız profesyonel bir platform anlayışı oluşturmak ve bizimle birlikte eğlenmek isteyen oyunculara birazcık olsun bu deneyimi yaşatabilmek.

Gaia Online - Hakkında
Silkroad Online sevenler olarak sürekli aynı özelliklerdeki sunucuları oynuyor olmanın can sıkıcı olduğunu düşünüyoruz, eski zamanları özleyen ve keyif sürmek isteyen kitleye hitap etmek amacıyla 90 cap bir sunucu oluşturduk. Böyle bir sunucu oluşturmanın zor olduğunu ve çok fazla üzerinde durmamız gerektiğini biliyoruz. Bunun için uzunca bir süre harcadık, harcamaya devam ediyoruz. Gaia Online platformu için ses getirmek istiyoruz, bizim amacımız bu işi profesyonel olarak yapmak. Gerek oyunu geliştirme, gerek ekip, oyuncu desteği, ilgi ve hizmet bizim için daha öncelikli şeyler. Sunacağımız sunucu ya da bizim hakkımızda bir endişesi olan var ise, çekinmeden dilediği gibi ulaşabilir. Fakat söz verdiğimiz gibi, en iyi şekilde bu oyun tecrübesini yaşatacağız ve eğlenebildiğimiz kadar eğleneceğiz. Bu platform içerisinde uzunca bir süre var olmaya devam edeceğiz, bizimle kalın!​
[​IMG]
Açık Beta - 2 Şubat
Sunucudaki tespit ettiğimiz&ettiğiniz bug ya da hataları açılışa kadar birlikte inceleyip - test ederek her şeyin yolunda gitmesini istiyoruz. Beta olarak bir süreç geçirmek istememizin en öncelikli sebebi sorun ya da aksaklıkları en aza düşürmek. Beta sürecinde sizin önerileriniz bizler için çok önemli, kesinlikle paylaşmanızı istiyoruz.

Açılış 916 Şubat
Açılışı bir an önce yapmak istiyoruz fakat, bunun için ne kadar hızlı davransakta acele etmek istemiyoruz. Her şeyi sorunsuz ve hatasız olmasını istiyoruz demiştik, bunun için elbet hızlı davranıyoruz fakat bu beraberinde bazı hatalar getirebilir. Cuma akşamı, Türkiye saatiyle 19:00'da sunucu aktif olacak.

[​IMG]


[​IMG] Anasayfa
[​IMG] Kayıt Sayfası
[​IMG] İndirme Sayfası
[​IMG] Facebook Page
[​IMG] Discord Sunucumuz
[​IMG]
Cap
Eski günleri özlediğimizi söylemiştik, CH ve EUR karakterler arasındaki rekabet çok yakın olmasını istediğimiz için 90 cap bir sunucu göreceksiniz.

Race
EU ve CH ırklarında rekabet dediğimiz gibi denge içerisinde eşit olacak. Bu durum için endişelenmenize gerek yok. Herkesin oynadığı build üzerinden eğlenebileceği ve zevk alabileceği şekilde ayarladığımızı düşünüyoruz, beklediğinize kesinlikle değecek.

Mastery
Çin ırkı için limit 330, EU için ise 180 olacak Daha iyi bir rekabet için böyle olması gerektiğini düşündük, gerçekten yenilenmiş skilleri beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Aktif Şehirler
Eski zamanlarda olduğu gibi en önemli birkaç şehir var: Jangan - Donwhang - Hotan - Samarkand - Constantinople genellikle orjinal olmak şartıyla bu şehirlede aktiflik olacak olsa da ana şehirin Hotan olmasını istiyoruz.

Aktif Kaleler
Jangan ve Hotan kaleleri aktif olacak, gerçekten kale savaşlarındaki birkaç ayarlamayla birlikte eski zamanları birlikte yaşayacağımızı düşünüyoruz.

Battle Arena
Bu bizim için önemli bir nokta, kesinlikle sıkıcı olmayacağı konusunda söz verebiliriz. Bu sistemi özel olarak geliştiriyoruz ve kurcalıyoruz diyebiliriz, zaman harcamaya değmesi gerektiğini düşünüyoruz. Kazançlı ve getirisi yüksek hediyeleri olmalı, bu sebeple birkaç ayarlama yapıyoruz. Battle Arena her 2 saatte bir aktif oluyor ve round başına kazananlar için 5, kaybedenler için 1 Arena Coin veriyor.

Capture The Flag
Her 4 saatte bir başlıyor ve kill başına 1 Arena coin veriyor, Battle Arena'da olduğu gibi bu sistem içeriğini de dengelediğimizi düşünüyoruz.

Guild & Union Limitleri Hk.
Bazı sorunları aşmak ve oyuncuların birbirlerine yakın olmasını sağlamak istediğimiz için, 32 kişilik Guild ile birlikte Union limitini 2 yapma kararı aldık.

Union Sohbeti Hk. Geliştirme
Guild yöneticileri oyuncuların tümüne union konuşması için yetki verebilir, bunu yapmamızın sebebi ise tüm oyuncuların dediğimiz gibi birbirlerine yakın olmasını ve sohbet, muhabbet içerisinde olmasını istememiz. Bu durumda bir sınırlama olmaması gerektiğini düşünüyoruz.

Saat başı Silk!
Sunucuda harcadığınız her bir salise bile bizim için önemli demiştik, oyunda olduğunuz her saat başı için otomatik olarak 1 silk kazanıyor olacaksınız.

HWID Limit
Limitleri kendimiz için tekrardan düzenledik, sunucu için en oynanabilir limitler şu şekilde: PC 2 , Job içerisinde bilgisayar başına 1, CTF & Battle Arena & Kale savaşları için de aynı şekilde 1 giriş hakkı olmak üzere ayarlamalar yapıyor olacağız.​
[​IMG]
EXP/SP
Rate x20 & 25x parti

Item Drop
Rate x10 bireysel & x11 parti

Sox Drop
Rate x5 bireysel and x6 parti

Gold Drop
Rate x5 and x8 parti

Forgotten World Talismanları
(Rate x5 - Treasure Box) - (2x Boss Unique)

Alchemy
x1 and Maksimum artı sınırı 10. (ADV'siz olarak.)

Plus Rate
1 ~ 2 95%
3 ~ 4 85%
5 ~ 6 65%
7 ~ 8 30%
9 ~ 10 5%​
[​IMG]
[​IMG]Old School İçerikler
Eski zamanları özleyenler için, bazı nostaljik seçimlerde bulunmayı unutmadık.
 • Karakter Seçim Ekranı
 • PvP Capes
 • Alchemy Ekranı
 • Exp Bar
[​IMG]Son seviyeye ulaşmak:
90 seviyeye ulaşıp, ödül almamak olur mu? Tabii ki olmaz, 90 seviyeye ulaşan ilk 300 oyuncumuz çeşitli ödüller elbet vereceğiz!

 • İlk 100 oyuncu 300 Silk kazanacak.
 • 90 seviyeye ulaşan daha sonraki 100 oyuncu 200 Silk kazanacak.
 • Ve sonraki 100 oyuncu ise 100 Silk kazanacaklar.
[​IMG]Başlangıç Eşyaları
Sunucudaki herkes eşit ve dengeli şekilde başlangıç itemlerine sahip olacak, umuyoruz bu şekilde kasılırken sizi rahatlatır.

[​IMG]
[​IMG]Oto Ekipman
Otomatik Ekipman sistemimiz her ulaştığınız level de sizlere +7 set/silah vericektir. Tek yapmanız gereken bir defa ışınlanmak ve tüm ekipmanlarınız yenilenecektir. Asıl silahınız elinizde olduğundan emin olun yoksa sistemimiz onu günçelleştirmeyecektir.

[​IMG]
[​IMG]Item Dengelemesi
SoX ekipmanlarını kazanmak epey bir uğraştıracak fakat bundan önce dengelemeleri iyi ayarlamamız gerektiğini düşündük.

Dengeleme
 • Seal of star = [+1]
 • Seal of moon = [+2.5]
 • Seal of sun = [+4]


  Nasıl elde edilir?
  • Seal of Star Lv. 76 ~ 90 level aralığındaki moblardan elde edilebilir.
  • Seal of Moon (Giysi ve Aksesuar) Random SoM Scroll aracılığıyla elde edilebilir, daha detaylı bilgi için Job kısmını inceleyin.
  • Seal of Moon (Silah ve Kalkan) Forgotten World'den elde ediliyor, detaylı bilgi için FGW açıklamasını inceleyin.
  • Seal of Sun (Silah, Kalkan, Giysiler ve Aksesuarlar) Seal of Moon silahlar yükseltilerek elde ediliyor.
  Yükseltme:
  • +9 veya üzeri bir eşya.
  • Yükseltme yaptığınız zaman eşyanız üzerindeki stat ya da bluelar kaybolmaz.  • [​IMG]
[​IMG]Donwhang Cave
•60-70 level canavarları kaldırıp yerine Jangan Cave’de bulunan 80-90 level arası canavarları ekledik.Drop oranı Roc Mountain canavarlarından 0.5x daha fazladır.
[​IMG]
[​IMG]Holy Water Temple
•Bu sistem 90 cap’a uygun olarak geliştirildi.İçeride bulunan 5 unique sizlerden kesilmeyi bekliyor ve her birinden 5 arena coin drop olmaktadır.Bu etkinliğe yalnızca parti ile günde 2 defa katılabilirsiniz,sebebi daha fazla eğlence ve oyuncular arası birliği sağlamak için.
[​IMG]
[​IMG]Forgotten World (Unutulmuş Dünya)
Forgotten World’deki tüm unique ve kutulardan talisman(kart) çıkma şansı bulunmaktadır.Hileyş önlemek amacyla 1.Hazine(Treasure) kutusunu 2. Hazine kutusu bölgesine yani 4 No’lu arenaya taşıdık.
Dimensions Holes’ı nasıl elde edebilirim?
150-300 tane canavar öldürdüğünüzde Dimension Pillar oluşacak,Dimension Pillar’ı kestiğinizde Fgw giriş kartı drop olacak.Merak etmeyin envy’leri kaldırdık artık sizleri rahatsız edemeyecekler.Gerekli tüm kartları topladığınızda 1 adet Seal Of Moon silah kazanacaksınız.
[​IMG]
[​IMG]Job Sistemi

•Ticaret Yolları:
-Atınıza binin ve yola çıkın.Gerçekleştirilen her kervan için hem trader hem de hunter ödüller kazanacak.Eğer thief malı çalarsa o da aynı şekilde ödül kazanacak.Günlük ödül kazanma limiti 10’dur daha fazla çektiğiniz kervanlar için yalnızca gold kazanabilirsiniz.Sistemin çalışması için Akademi sistemine kayıt olup,85 level ve üzeri olmanız gerekmektedir.Orijinal kervan yollarını yani DW-HT,DW-JG ve terslerini kullanabilirsiniz,her başarılı kervan sonunda ise 5 Honor puanı ve 3 Job puanı kazanacaksınız.
[​IMG]

•Job(Meslek) Savaşları:
-Kolay kazanç yoktur.Ne kadar fazla kişi öldürürseniz o kadar fazla puan kazanırsınız işte bu kadar basit,büyük ödüller kazanmanız tamamen sizd bağlı.Aynı karakteri 3’ten fazla öldürdüğünüzde artık size o karakter için puan verilmeyecektir ayrıca günlük en fazla 30 öldürme limitiniz bulunmaktadır.Her öldürme için 2 honor puanı ve 1 job puanı kazanacaksınız.
[​IMG]

•Legion Odası
-Bu job için yeni bir bölge,bu alanda çok özel ve çılgın canavarlar bulunmaktadır.Bu bölgede bir görev bulup o göre alıp aynı bölgede tamamlayacak ve 15 Job puanın sahibi olacaksınız.Bu görevlerden günde yalnızca 2 tane alabilirsiniz.Yeni job sisteminin keyfini çıkartın.
[​IMG]

•Alexandria Job Tapınağı
-Alexandria Job tapınağında puan kazanmayı daha basit ve kolay hale getirdik.Bu tapınağı 90 cap’a göre geliştirip size daha fazla job puanı kazanmanız için yardım ediyoruz.Tapınak her gün 4 kere kullanılabilir olacak,tapınakta çıkan uniqueleri bulup onları öldürün.Unutmayın karşı meslekler birbiriyle savaşacaklar,eğer kazanırsanız her unique için partinizdeki her üye 15 job puanı kazanacak ayrıca Unique’yi kesen kişi 30 Job puanın sahibi olacak.
[​IMG]
[​IMG]Honor Özellikleri
-Kervan,job temple ve job savaşlardan kazandığınız puana göre sıralamada yerinizi alacaksınız.Unutmayın sıralamada yer almak için Akademi sistemine kayıt olup,85 level ve üzeri olmanız gerekmektedir.Sıralama her cuma sıfırlanacaktır.

Sıralama ödülleri
*1.-5. arası Taç, Altın, Gümüş ve Bronz honor buff'u kazanacak.
*6.-15. arası Altın, Gümüş ve Bronz honor buff'u kazanacak.
*16.-25. arası Gümüş ve Bronz honor buff'u kazanacak.
*26.-50. arası Bronz honor bufu kazanacak.
[​IMG]
[​IMG]Job Kıyafetleri
-İlginç ve çılgın bir meslek kıyafeti arıyorduk,bu yüzden yeni job kıyafetleri ekleyerek job sistemine eğlence kattık.Her hafta job kıyafetleri değişecek ve bu kıyafetler size str int desteği sağlayacaktır.

[​IMG]Uniqueler
Unique sistemi ile ödüller eşsiz ödüller kazanacaksınız ve biz sizi takip ediyor olacağız.Her hafta en fazla puan biriktiren oyuncu özel rütbe,%10 ekstra hasar ve %10 ekstra zerk gücü kazanacaktır.Sıralama her cuma sıfırlanacaktır.

•Tiger Girl
-Çeşit:Str&Int
-Ödül: 2 puan ve drop silk eşyaları.

•Cerberus
-Çeşit:Str&Int
-Ödül:2 puan ve drop silk eşyaları.

•Captain Ivy
-Çeşit:Str&Int
-Ödül:2 puan ve drop silk eşyaları

•Uruchi
-Çeşit:Str&Int
-Ödül:3 puan ve drop silk eşyaları

•Isyutaru
-Çeşit:Str&Int
-Ödül:4 puan ve drop silk eşyaları

•Lord Yarkan
-Çeşit:Str&Int
-Ödül:5 puan ve drop silk eşyaları

•Demon Shaitan
-Çeşit:Str&Int
-Ödül:6 puan ve drop silk eşyaları

•Roc
-Çeşit:Str&Int
-Ödül:20 puan ve drop silk eşyaları

•Medusa
-Çeşit:Str&Int
-Ödül:20 puan ve drop silk eşyaları


•Neith
-Çeşit:Int
-Ödül:10 puan ve drop silk eşyaları

•Selket
-Çeşit:Str
-Ödül:10 puan ve drop silk eşyaları

•Isis
-Çeşit:Int
-Ödül:10 puan ve drop silk eşyaları

•Anubis
-Çeşit:Str
-Ödül:10 puan ve drop silk eşyaları

•Haroeris
-Çeşit:Int
-Ödül:20 puan ve drop silk eşyaları

•Seth
-Çeşit:Str
-Ödül:20 puan ve drop silk eşyaları
[​IMG]

Skill Dengelemesi
Europe ırkının çok güçlü olmasını istemediğimiz ve rekabetin eşit olmasını istediğimiz için bazı dengelemeler yapmaya karar verdik, aşağıda görebileceğiniz gibi rekabetin gayet adil olacağı bir sunucu istiyoruz ve bunun için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz.

Çin
 • Bicheon
  • [​IMG] Flying Stone Smash
   Blood oranı 30%'a yükseltildi.
  • [​IMG] Lightning Chain
   Division oranı 35%'e yükseltildi.
  • [​IMG] Asura Cut Blade
   Krit 10'a yükseltildi.
 • Heuksal
  • [​IMG] Windless Spear
   Dull oranı 30%'a yükseltildi.
  • [​IMG] Soul Spear - Emperor
   Stun oranı 30%'a yükseltildi.
  • [​IMG] Cheolsam Force
   Maksimum HP 3600'a yükseltildi.
 • Pacheon
  • [​IMG] Anti Devil Bow - Strike
   Krit 40'a yükseltildi.
  • [​IMG] Anti Devil Bow - Annihilate
   Krit 45'e yükseltildi.
  • [​IMG] Strong Bow - Craft
   Krit 10'a yükseltildi, Stun gelme şansını 35%'e yükseltildi.
  • [​IMG] Mind Concentration
   Attack rate 50'e yükseltildi.
 • Cold
  • [​IMG] Ice River Force
   Mag. atk. pwr. oranı > Thunder Tiger Force ile aynı seviyeye yükseltildi.
  • [​IMG] Ice Jade Force
   Mag. atk. pwr. oranı > Thunder Sky Force ile aynı seviyeye yükseltildi.
  • [​IMG] Ice Ocean Force
   Mag. atk. pwr. oranı > Thunder King Force ile aynı seviyeye yükseltildi.
  • [​IMG] Ice Cloud Force
   Mag. atk. pwr. oranı > Thunder Dragon Force ile aynı seviyeye yükseltildi.
  • [​IMG] Snow Storm - Ice shot
   Mag. atk. pwr. oranı > Wolf's Thunderbolt ile aynı seviyeye yükseltildi
  • [​IMG] Snow Storm - Ice shot
   Mag. atk. pwr. oranı > Tiger's Thunderbolt ile aynı seviyeye yükseltildi.
  • [​IMG] Snow Storm - Ice shot
   Mag. atk. pwr. oranı > Horse's Thunderbolt ile aynı seviyeye yükseltildi.
  • [​IMG] Snow Storm - Ice shot
   Mag. atk. pwr. oranı > Crane's Thunderbolt ile aynı seviyeye yükseltildi.
  • [​IMG] Snow Shield - Novice
   Gerekli INT: 190
 • Light
  • [​IMG] Force - Piercing Force
   Magical damage oranı 20% arttırıldı.
  • [​IMG] Grass Walk - Speed
   Hareket hızı 110% olarak değiştirildi.
 • Fire
  • [​IMG] Flame Body - Trial
   Fiziksel hasar 20% arttırıldı.
 • Force
  • [​IMG] Force Cure - Poison
   Cooldown 30 saniyeye yükseltildi.
  • [​IMG] Force Cure - Body
   Cooldown 30 saniyeye yükseltildi.
  • [​IMG] Force Cure - Condiion
   Cooldown 30 saniyeye yükseltildi.
  • [​IMG] Force Cure - Vital
   Cooldown 30 saniyeye yükseltildi.
  • [​IMG] Force Cure - Meditation
   Cooldown 30 saniyeye yükseltildi.
  • [​IMG] Cure Therapy - Pure
   Cooldown 60 saniyeye yükseltildi.
  • [​IMG] Cure Therapy - Protection
   Cooldown 60 saniyeye yükseltildi.
  • [​IMG] Cure Therapy - Clarity
   Increased cooldown to 60 sec's.
  • [​IMG] Vital Spot - Body
   Cooldown 30 saniyeye yükseltildi ve geçerlilik şansı 60%'a düşürüldü.
  • [​IMG] Vital Spot - Mind
   Cooldown 30 saniyeye yükseltildi ve geçerlilik şansı 60%'a düşürüldü.
  • [​IMG] Vital Spot - Zero
   Cooldown 30 saniyeye yükseltildi ve geçerlilik şansı 60%'a düşürüldü.
  • [​IMG] Vital Spot - Brain
   Cooldown 30 saniyeye yükseltildi ve geçerlilik şansı 60%'a düşürüldü.
Europe
 • Warrior
  • [​IMG] Magical Fence
   Bağlantı 65metre'ye düşürüldü ve Magic damage absorption 40%'a düşürüldü.
  • [​IMG] Physical Fence
   Bağlantı 65metre'ye düşürüldü ve Phy. damage absorption 43%'a düşürüldü.
  • [​IMG] Pain Quota
   Bağlantı 65metre'ye düşürüldü ve kullanan kişi için Damage dönüşü 50%'a düşürüldü.
  • [​IMG] Physical Screen
   Geçerlilik süresi 30 saniye düşürüldü ve cool down 5 dakika yapıldı.
  • [​IMG] Morale Screen
   Geçerlilik süresi 30 saniye düşürüldü ve cool down 5 dakika yapıldı.
  • [​IMG] Ultimate Screen
   Geçerlilik süresi 30 saniye düşürüldü ve cool down 5 dakika yapıldı.
  • [​IMG] Iron Skin
   Geçerlilik süresi 30 saniye düşürüldü ve cool down 5 dakika yapıldı.
  • [​IMG] Mana Skin
   Geçerlilik süresi 30 saniye düşürüldü ve cool down 5 dakika yapıldı.
  • [​IMG] Sprint Assault
   Stun şansı 18%'a düşürüldü.
  • [​IMG] Turn Rising
   Yere düşürme şansı 33%'a düşürüldü.
  • [​IMG] Dare devil
   Geri iteleme oranı 23%'a düşürüldü.
  • [​IMG] Shield Crush
   Geri iteleme oranı 55%'a düşürüldü.
  • [​IMG] Shield Trash
   Geri iteleme oranı 55%'a düşürüldü.
 • Rogue
  • [​IMG] Crossbow Extreme
   Physical damage 65%'a düşürüldü.
  • [​IMG] Dagger Desperate
   Physical damage 75%'a düşürüldü.
  • [​IMG] Prick
   Phy. atk. pwr. 898~1097 (330%) aralığına düşürüldü.
 • Wizard
  • [​IMG] Earth Quake
   Geçerli alandaki oyuncu&yaratık maksimum 4 olarak belirlendi.
  • [​IMG] Blizzard
   Geçerli alandaki oyuncu&yaratık maksimum 4 olarak belirlendi.
  • [​IMG] Charged Squall
  Geçerli alandaki oyuncu&yaratık maksimum 4 olarak belirlendi.
 • Warlock
  • [​IMG] Reflect
   Damage geri dönüşü %35'a düşürüldü.
  • [​IMG] Advanced Reflect
   Damage geri dönüşü %35'a düşürüldü.
  • [​IMG] Physical Raze
   Cooldown 20 saniye yükseltildi ve geçerli olma oranı 50% düşürüldü.
  • [​IMG] Medical Raze
   Cooldown 20 saniye yükseltildi ve geçerli olma oranı 50% düşürüldü.
  • [​IMG] Combat Raze
   Cooldown 20 saniye yükseltildi ve geçerli olma oranı 50% düşürüldü.
  • [​IMG] Courage Raze
   Cooldown 20 saniye yükseltildi ve geçerli olma oranı 50% düşürüldü.
  • [​IMG] Physical Ravage
   Cooldown 20 saniye yükseltildi ve geçerli olma oranı 50% düşürüldü.
  • [​IMG] Magical Ravage
   Cooldown 20 saniye yükseltildi ve geçerli olma oranı 50% düşürüldü.
  • [​IMG] Combat Ravage
   Cooldown 20 saniye yükseltildi ve geçerli olma oranı 50% düşürüldü.
 • Bard
  • [​IMG] Guard Tambour
   Geçerli olduğu alan 25M düşürüldü ve Phy. dmg absorp. %31 düşürüldü.
  • [​IMG] Mana Tambour
   Geçerli olduğu alan 25M düşürüldü ve Phy. dmg absorp. %31 düşürüldü.
  • [​IMG] Dancing of Valor
   Geçerli olduğu alan 25M düşürüldü.
  • [​IMG] Dancing of Magic
   Geçerli olduğu alan 25M düşürüldü.
  • [​IMG] Dancing of Healing
   Geçerli olduğu alan 25M düşürüldü.
  • [​IMG] Dancing of Mana
   Geçerli olduğu alan 25M düşürüldü.
  • [​IMG] Dancing of Fight
   Geçerli olduğu alan 25M düşürüldü.
  • [​IMG] Dancing of Wizardry
   Geçerli olduğu alan 25M düşürüldü.
  • [​IMG] Dancing of Vitality
   Geçerli olduğu alan 25M düşürüldü.
 • Cleric
  • [​IMG] Reverse Oblation
   Geçerlilik süresi 30sn düşürüldü, cooldown 3 dakikaya yükseltildi.
  • [​IMG] Reverse Immolation
   Geçerlilik süresi 30sn düşürüldü, cooldown 3 dakikaya yükseltildi.
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
9z0 - Metin 2 Ephesus | Cap 110 | CH&EU Balanced | Activity based | Silk/H |Survival zertarbehre 0 28,630 15-01-2018, Saat: 02:19
Son Yorum: zertarbehre

Hızlı Menü: