server tanıtımı, server tanıtım, pvp, knight online,metin2, Silkroad, online oyun, oyun, ko, gold, pvp alanı, bot, serverlar, gold, knight online, türkko, türk knight, serverlar, 1299, 2xxx, sw, asas
Pvp server tanıtım alanı | PVP ALANIKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sürgün Mağarası Efsunlar Güncel !
nuriyyeferibe
#1

Bu Konuda şu sorulara cevap bulacaksınız.

Buraya kadar geldik peki şimdi nasıl kesilecek bu slotlar?
Hangi efsunlar bana yardımcı olacak?

Ben sizin setaou yaratıklarını keserek seviye ilerleteceğinizi düşünerek (En iyi tecrübe bu yaratıklardan gelir) size gerekli efsun özelliklerini kısaca özetleyeceğim.

• Slotları daha kolay kesebilmek ve onlardan gelecek HP emilininin daha fazla olması için (Hp emilimi efsunu sayesinde) ortalama zarar özelliği içeren bir silah kullanmanızı öneriyorum.
Mümkünse taşlarını +5 canavardan koruyan taş, +5 kavrama taşı ve +5 ölümcül darbe taşı olarak ayarlayın.• Yarı insan efsun özelliği setaou yaratıklarına yaptığınız vuruşları arttırır. Bu efsun özelliğini ne kadar fazla kullanırsanız verdiğiniz hasar da o kadar artar. Bu efsun özelliği, silah, kask, küpe ve bileziğe gelebilr.


• HP gelebilecek bütün itemlerinize en yüksek miktarda HP getirmeye çalışın. HPniz sizin daha fazla süre dayanmanızı ve buna orantılı olarak ölmemenizi sağlayacak. Bu efsun özelliği, zırh, kolye, bilezik ve ayakkabıya gelir.


• HP emilimi efsunu da önemli efsunlardan biridir. HP emilimi efsununu ne kadar yüksek tutarsanız ölmeniz zorlaşacaktır. HP emilimi efsunu vurulan düz (ortalama zarar) vuruşların % oranında HPnize eklenmesini sağlar.

Örneğin; hesabınızda %20
HP emilimi şansı varsa ve slotlara 1000 hasar veriyorsanız, her vuruşunuzda 200HP eklenir.
Bu sebeple karakteriniz için hayati bir önem taşıyor
HP emilimi efsunu. Bu efsun özelliği zırh ve bileziğe gelmektedir.
Unutmayın ne kadar fazla vurursanız bu efsundan gelen HP de o kadar artar.


• Sersemletme şansı efsunu sizin çok işinize yarayabilir. Bu efsun sayesinde yaratıkların size vurmasını bir süre durdurabilirsiniz ve bu sürede yaratıkları rahatça öldürebilirsiniz.
Bu efsun, silah, kolye ve ayakkabıya gelmektedir.• Kritik vuruş şansı vuruşlarınızı ikiye katlamayı sağlar. Bu efsun sayesinde yaratıkları hızlı ve rahat biçimde öldürebilirsiniz. Maksimum düzeye getirmeye çalışın. Bu efsun silah, kolye ve ayakkabıya gelmektedir.


• Bedensel zararları bloklama şansı sizi daha dayanıklı hale getirir. Slotların ıskalamasını sağlar. Bu efsun seviye ilerletmek için oldukça önemli bir efsundur. Kalkana gelmektedir.


• İtemlerinize daha çok tecrübe puanı kazanma şansı eklemeye çalışın. Bu efsun size gelen exp(tecrübe) miktarını arttırır ve daha çabuk seviye ilerlemenizi sağlar. Bu efsun, kalkan, kolye ve ayakkabıya gelmektedir.


Ayrıca tecrübe puanı kazanırken yanınızda bulunduracağınız "ejderha gücü" becerisini seçmiş bir şamanın yardımı ile kutsama yeteneğinin etkisine sahip olursanız daha rahat seviye ilerletebilirsiniz.


"Market" ve "Etkinlik Yardımcısı" adlı görevlilerden alabileceğiniz sular (Örneğin mong suyu, yöng suyu) ve yine "Etkinlik Yardımcısı" adlı görevliden alacağınız şebnemler sizin işinizi bir hayli kolaylaştırır.
Eksiksiz bir şekilde temin etmeye çalışın.Daha hızlı seviye ilerletmek için exp yüzüğü takabilirsiniz. Bu yüzükler buz ejderhasından, kum taşından, çeşitli metinlerden düşebilmektedir. Etkisi 1 saat sürer ve takıldığında çıkarılamaz.
Oyuncular tarafından kurulmuş pazarlarda bol miktarda görebilirsiniz.

+Rep Verirseniz Teşekkürler.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Metin2 Kasılmalık Efsunlar Lycan nazmiuğursay 0 139,991 15-10-2017, Saat: 16:31
Son Yorum: nazmiuğursay
  Sürgün Mağarası Rahat Kasılma Efsunları(SAVASCI) karamürseluçkun 0 139,493 13-10-2017, Saat: 15:00
Son Yorum: karamürseluçkun

Hızlı Menü: